Firma

dialma-company

Dialma Brown to styl życia od shabby chic do miejskiego stylu vintage i zaskakujących elementów stylu przemysłowego.

Meble Dialma Brown to mieszanka stylów, które tworzą doskonałą harmonię i jednocześnie łączą kontrast ciepła drewna i chłodu metalu.

Spojrzenie na krajobraz południowej Francji, zapach lawendy, smak Prowansji, mebli z miękkiego lnu, gdzie kolor kremowy dobrze pasuje z odcieniami dębu, tworząc magiczną i ponadczasową atmosferę, idealnie umieszczony w dowolnym miejscu w domu stylu Shabby chic.

Jasne kolory i odcienie pastelowe, stare arkusze gazet wykorzystane na pokrycie części mebli, okres Happy Days przeżywane w kuchni z elementami retro, zerkając na zegar z jazdy szosą Route 66, wierząc, że czas zatrzymał się w tych latach, w tym stylu, który dziś jest aktualny bardziej niż kiedykolwiek.

Pokryte skórą meble w kolorze cygara Chester. Pokryty jutą fotel umieszczony w pobliżu ciepłego kominku w domku położonym na wsi. Wybór produktów, które oddychają brytyjskim stylem, nieco rustykalnym spowodują, że znajomi poczują się jak w swoim domu. Prosty i prawdziwy styl, ale jednocześnie elegancki i szykowny.

Wiele materiałów pochodzi z recyklingu, takie jak kawałki drewna lub żelazne pręty. Oryginalne kształty przywrócone do życia wraz z wyrafinowanym designem. Zimno metalu w połączeniu z ciepłem drewna uwydatnia zdecydowanie stylu INDUSTRIAL

Dialma Brown to nowy styl życia na twoim horyzoncie.